, Android Programy użytkowe Software

Hangouts 2.0 dla Androida. Co nowego?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Hangouts 2.0 dla Androida. Co nowego?”

 1. SyoMas pisze:

  No to mamy ciekawostkę. Przepraszam, że robię to w komentarzach ale może ktoś trafi na ten sam problem.
  Ściągnąłem appkę na komputer, odpaliłem, pojawiło mi się nawet zapotrzebowanie na uprawnienia do SMSów (tak samo jak przy instalacji z Playa) i… figa. Wersja ta sama, czyli 1.2 i nie ma śladu ustawień dotyczących SMSów, choć na nich akurat mniej mi zależy. Głównie interesuje mnie możliwość wysyłania ruchomych GIFów i lokalizacji, oraz funkcjonowanie funkcji pozwalającej rozpoznać status rozmówcy. Odinstalowywałem i instalowałem na różne sposoby, poprzez Playa, poprzez Ustawienia, czyszcząc cache, itp. Ciągle tak samo.

  Pytanie więc, co robię źle?
  Czy rzeczywiście jest to numer wersji 2.0? Taki widnieje w aplikacji?
  No i dlaczego u nikogo, kogo znam nie pojawiła się jeszcze informacja o aktualizacji Hangoutów do nowej wersji? Manewr ze ściąganiem appki na kompa mogę sobie przeprowadzać dla eksperymentów ale nie będę całej rodzinki i znajomych uszczęśliwiał instalacją ściąganej ręcznie appki 🙂

 2. SyoMas pisze:

  No racja, czytałem ten artykuł ale jakoś os na to nie wpadłem, dzięki 🙂

 3. SyoMas pisze:

  U mnie wszystkie urządzenia mają powyżej 4.0, jedno z nich 4.2.1 a sklep nie sygnalizuje możliwości aktualizacji a po odinstalowaniu i zainstalowaniu wciąż instaluje się wersja 1.2.018 (849105-30) bez wspomnianych wyżej funkcjonalności. Nie chcę instalować luźnej appki z sieci, wolałbym oficjalną z Play’a. Może proces aktualizacji rozłożony jest w czasie między różne regiony świata?

 4. SyoMas pisze:

  Coś nie bardzo chce się aktualizować do tej wersji. Niby rzeczywiście jest w sklepie 2.0 i nawet przy ręcznej instalacji pyta o dostęp do SMSów a i tak finalnie instaluje się wersja 1.2. Czyżby 2.0 chciała działać tylko na najnowszym Androidzie?

  • Paweł Gajkowski pisze:

   Integracja SMS dostępna jest dla urządzeń z Androisem 4.0 lub nowszym. Ja mam Androida 4.2.1 i mam aplikację w wersji 2.0.

Leave a Reply


reklama