REKLAMA TP
, Gry iOS Recenzje Software

Recenzja Walking Dead: The Game – walcz o przetrwanie w świecie na skraju apokalipsy

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Recenzja Walking Dead: The Game – walcz o przetrwanie w świecie na skraju apokalipsy”

 1. jarek k. pisze:

  kolejna gra dla gimbusów

  • Dawid Muniak pisze:

   To w takim razie jakie gry nie są dla gimnusów? A może i Ty jesteś gimbusem?

  • luke sparrow pisze:

   Mówisz ,że dla gimbusów? Ach, zapomniałem dla ciebie ambitną grą Call of Duty, to może wróć z skąd przyszedłeś i nie będziesz już pisał takich głupich postów. A tak na marginesie to zdanie zaczyna się dużą literą ,a kończy się kropką gimbusie.

 2. arek pisze:

  i znowu poparany ios kogo to interesuje ? kiedy wersja na andka ? kiedy deweloperzy nauczą się że należy wypuszczać wersje równolegle i w tym samym czasie

  • MJM pisze:

   Robiąc grę pod iOS twórcy zarobią więcej, bo piszą jedną wersję działającą na wszystkich iPadach i iPhonach itd. Tablety z Andkiem mają 1000 rożnych podzespołów, rozdzielczości itd. więc nie wiem dlaczego wszyscy się ciągle dziwią, że deweloperzy wybierają iOS. Sam gdybym nim był to bym pisał pod iOS. I właśnie dlatego się zdecydowałem (po długim namyśle) na iPada a nie tablet z Andkiem. I nie żałuję, bo ten tablet jest ciągle żywy, wciąż powstają najlepsze aplikacje, które wiem, że na 100% będą z nim kompatybilne a nikt o nim nie zapomni za 3 miesiące od premiery jak to jest z tabletami Samsunga, Asusa itp., które po chwili nie mają wsparcia. I nie jestem fanboyem – telefon mam z Andkiem.

 3. Jan Bez Ziemi pisze:

  A kiedy wersja na android?

Leave a Reply


reklama